Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Edukacji Narodowej w Filii Nr 1

Dnia 14.10.2016 r. w Przedszkolu Filii nr 1 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzieci z poszczególnych grup przygotowały krótki montaż słowno - muzyczny. Oprócz wierszy i piosenek dzieci z grupy III i IV zatańczyły "Krakowiaka" i "Belgijkę". Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Dzieci podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie kierownik Filii pani Jolanta Król życzyła wszystkim pracownikom zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.