Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

,Sałatka, sałatka owocowa bardzo smaczna, tak smaczna jest i zdrowa….’’

Jesień, to tematyka związana m. in. z robieniem zapasów, poznawaniem owoców i warzyw. 

Dzieci z grupy III ,,Pszczółki ‘’ na zajęciach poznawały różnorodne warzywa i owoce nie tylko za pomocą wzroku ale również innymi zmysłami : węchem, dotykiem i smakiem. Zwieńczeniem tych działań było wspólne  robienie sałatki owocowej. Podczas robienia sałatki nauczyły się również, że gotowanie i jedzenie wymaga zachowania szczególnej higieny. Myjemy nie tylko ręce ale również owoce przed obieraniem, krojeniem i spożywaniem.  Wszyscy z wielkim entuzjazmem przystąpili do pracy. Samodzielnie wykonana sałatka smakowała wyśmienicie