Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

,,Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci’’

Duże , małe, kolorowe i mięciutkie… pluszowe misie w dniu swojego święta opanowały Przedszkole Miejskie Filia Nr 1

.Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia przedszkolaki ze wszystkich grup przyszły do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem-Misiem. ,,Misiowe święto’’ było obchodzone w naszym przedszkolu bardzo radośnie. Przedszkolaki poznały historię Pluszowego Misia, bawiły się przy ,,misiowych’’ piosenkach, uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach. W jednej z grup odbyły się nawet ,,misiowe regaty na liściach sałaty’’. Miłym zakończeniem tego radosnego dnia była degustacja miodu i misiowych ciasteczek.