#RazemNaŚwięta

Kolejny raz dzieci z przedszkola "Jedyneczka " wraz z pracownikami biorą udział w akcji #RazemNaŚwięta mającej na celu zachęcenie do niesienia pomocy i umacnianiu więzi międzypokoleniowych. Nasze działania opierają się na tym, żeby zawsze dzielić się dobrem , nie licząc na to, że zawsze ono do nas powróci. Uczymy dzieci dobra, dla samego dobra jako pięknej wartości samej w sobie. W związku z tym, nasi wychowankowie piekli pierniczki, które w prezencie z życzeniami na święta zaniosą do domów rodzinnych. Wykonały również dużo ciekawych ozdób świątecznych , którymi zostali obdarowani pracownicy naszego przedszkola, Pan Burmistrz oraz pracownicy Urzędu Miasta. Ponadto została zorganizowana zbiórka darów dla Hospicjum Małego Księcia w celu wsparcia tych wszystkich, którzy nie są w stanie sobie sami pomóc. Serca naszych dzieci były szeroko otwarte i ofiarowały innym wiele szlachetnych gestów.