Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pradzyn/domains/przedszkoleradzyn.kylos.pl/public_html/images/2022/fryz.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2022/fryz

W salonie fryzjerskim

Dzięki uprzejmości Pani Doroty - mamy naszej wychowanki Amelki, dzieci z grupy "Słoneczka", mogły przyjrzeć się pracy fryzjera i obejrzeć narzędzia, które są niezbędne do wykonywania tego zawodu. Niezapomnianym doświadczeniem było oddanie się w pełni profesjonalnym zabiegom fryzjerskim .Wycieczka była dla dzieci wspaniałą przygodą.
Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie za poświęcony czas i miłe przyjęcie.
Jednocześnie zachęcamy pozostałych rodziców do dzielenia się z nami swoimi pasjami.
 
{gallery}2022/fryz{/gallery}