Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Koncert w Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego.

Koncert w Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego.

20.04.23 dzieci z grupy „Jagódki” i „Stokroki” odwiedziły Szkołę Muzyczną w Radzyniu Podlaskim. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wzbogacenie wiedzy na temat różnorodnych instrumentów. Przedszkolaki wysłuchały koncertu młodych muzyków - uczniów szkoły! Była to niecodzienna okazja do wysłuchania i poznania wyglądu instrumentów - fortepianu, akordeonu, saksofonu, trąbki, klarnetu i skrzypiec. Koncert spotkał się z wielkim entuzjazmem młodej publiczności, która biła brawa i wysłuchała bardzo ciekawych opowieści konferansjera. Była to dla nas prawdziwa muzyczna uczta.