Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Gala Talentów

Gala Talentów

10.05.23 dzieci z grupy Stokrotki odwiedziły Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Radzyniu Podlaskim. Przedszkolaki miały możliwość zwiedzania budynku szkoły i jej poszczególnych klas lekcyjnych. Miały niecodzienną okazję zaobserwować jak uczą się podopieczni ośrodka. Ponadto oglądały piękne prace wykonane własnoręcznie przez rodziców dzieci ze szkoły.
"Stokrotki" zostały także zaproszone na „Galę Talentów” z okazji obchodów 05.05.23 „Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” - wszyscy jesteśmy różni, ale tak samo ważni. Każdy z podopiecznych mógł zaprezentować swój talent artystyczny przed przybyłymi gośćmi. W występach brali udział także rodzice dzieci uczęszczających do ośrodka.
Oglądanie gali było wspaniałym doświadczeniem, skłaniającym do refleksji, aby od najmłodszych lat budzić w sobie empatię, otwierać swe serca na potrzeby innych ludzi, oraz traktować wszystkich tak, jak byśmy sami chcieli być traktowani.
Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Górnej za zaproszenie oraz przybliżenie cennej wiedzy na temat pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym.