Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wycieczka do Nadleśnictwa w Radzyniu Podlaskim

Wycieczka do Nadleśnictwa w Radzyniu Podlaskim

W piątek 19 maja dzieci z grupy „Stokrotki” wybrały się na wycieczkę przyrodniczą do Nadleśnictwa w Radzyniu Podlaskim. Na miejscu przywitała nas Pani Jola Kucharska mama Juli, która pokazała dzieciom „wiatę edukacyjną”, w której mogły oglądać zgromadzone tam eksponaty zwierząt, trofea myśliwskie, oraz ekspozycję narzędzi leśnych. Dzieci wzięły udział w zajęciach z zakresu edukacji leśnej oglądając film edukacyjny pt; „Las i jego mieszkańcy”,który przygotowała Pani Łucja Borsuk, opowiadający o życiu zwierząt leśnych, oraz zasadach zachowania się w lesie. W wolnej chwili rozwiązywały zagadki przyrodnicze.Za dobrą odpowiedź otrzymywały nagrody - kolorowały obrazki. Po projekcji filmu wychowankowie udali się na ścieżkę edukacyjną, korzystając z drewnianego labiryntu, ścieżki zdrowia i ścieżki sensorycznej.
Na pamiątkę pobytu w Nadleśnictwie wszystkie dzieci otrzymały upominki.
Składamy serdeczne podziękowanie Pani Joli Kucharskiej mamie Juli, oraz Pani Łucji Borsuk, za miłe przyjęcie i bardzo interesującą i wartościową lekcję przyrody, w której „Stokrotki” miały niecodzienną okazję wziąć udział.