Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI PGE

PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI PGE

Podziękowania dla Fundacji PGE.
Ferie w naszym przedszkolu były bardzo intensywne dla naszych pracowników, ponieważ w salach bardzo dużo się zmieniło. Dzięki wsparciu Fundacji PGE mieliśmy możliwość wymiany mebli i dywanów. Darowizna przekazana przez Fundację PGE całkowicie odmieniła wygląd naszych sal . Nowe zestawy mebli Montessi , sprawdzają się jako obszerne miejsce do przechowywania, które zachęcają do utrzymywania porządku. Salom uroku dodają również nowe, atestowane dywany, które w przedszkolu odgrywają dużą rolę, ponieważ dzieci spędzają na nich dużo czasu. W części sal zostały zamontowane rolety okienne , które są bardzo praktyczne.
Składamy wielkie podziękowania dla Fundacji PGE za ogromne serce i darowiznę , która wywołała uśmiech na twarzy naszych przedszkolaków, ale także i kadry, której nowe wyposażenie sali sprawiło wiele radości.
Jako Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 składam serdeczne podziękowania także moim specjalistom od skręcania mebli. Takiego tempa pracy dawno nie widziałam. Brawo dla całej drużyny!!!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️