Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

LIMBOS W JEDYNECZCE

LIMBOS W JEDYNECZCE

Koncert muzyczny zespołu „Limbos”.
Dzisiaj w naszym przedszkolu dzieci brały udział w koncercie muzycznym zespołu „Limbos”.
Lider i perkusista pełniący również rolę konferansjera w bardzo ciekawy sposób zaprezentował dzieciom instrumenty muzyczne. Okazało się, że muzyka klasyczna może zafascynować również małe dzieci. Przedszkolaki wysłuchały z wielkim zaciekawieniem utwory Johanna Straussa, czy tez „Taniec węgierski” Johannesa Brahmsa. Poza tym wszyscy aktywnie uczestniczyli w słuchaniu współczesnych przebojów: „Jeszcze będzie pięknie”, „Herbata z imbirem”, „Supermoce”. Wszystkie dzieci włączyły się do wspólnego śpiewania z wokalistą zespołu. Nie obyło się bez bisów.
Dzisiejszy dzień był bez wątpienia wspaniałą i bardzo interesująca lekcją muzyki.