Dzień Przedszkolaka w placówce przy ulicy Armii Krajowej 12

Przedszkole Miejskie w Radzyniu Podlaskim po raz trzeci uroczyście obchodziło Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie dzieci spotkały się na tarasie przed budynkiem przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor – Anna Fijałek,  która  powitała wszystkie dzieci jak również zaproszonych gości  - Pana Burmistrza Miasta - Jerzego Rębka i Zastępcę Burmistrza – Pana Tomasza Stephana. Zarówno goście jak i Pani Ania złożyli przedszkolakom piękne życzenia w dniu ich święta. Dzieciaczki otrzymały także słodkie upominki.

Następnie  po odśpiewaniu „Hymnu przedszkolaka” wszyscy udali się na przemarsz ulicami miasta z kolorowymi balonikami i transparentem. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekały inne niespodzianki. Przedszkolaki uczestniczyli we wspólnej zabawie, a także wypuszczali do nieba kolorowe baloniki symbolizujące ich marzenia. Było wesoło i kolorowo. Na Dzień Przedszkolaka Pani Dyrektor we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury  zorganizowała wyjście wszystkich grup wiekowych  do kina na  bajkę „Miś w Nowym Jorku”.

Na zakończenie wszystkie przedszkolaki w nagrodę za wspólną zabawę z okazji ich święta otrzymały wspaniałe medale.