Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Kasztanowe cudeńka

Jesień rozdaje dary a my z nich.... czary, mary...

Jesień ubiera się w najpiękniejsze barwy. Złoci się w październikowym słońcu i bombarduje nas kasztanowym deszczem. 

Przez cały tydzień przedszkolaki z grupy II „Kaczuszki” zabierały dary Pani Jesieni... kasztany, żołędzie i jarzębinę, po to  by w  dniu  04 października 2016 r. spotkać się wraz z rodzicami na  warsztatach plastycznych pod hasłem „Kasztanowe cudeńka”.   Wszyscy uczestnicy pobudzając swoją wyobraźnię zrobili przepiękne  ludziki, koniki, misie, stonogi, jeżyki i wiele innych cudeniek.Wytwory prac zostały wyeksponowane  na wystawce w holu budynku, aby cała społeczność przedszkolna mogła z zachwytem  je podziwiać.

Praca była trudna, ale jak zwykle wszyscy poradzili sobie świetnie, udowadniając, że zasługują na miano Artystów!