Mikołaj to taki święty, co dzieciom przynosi prezenty.

Dnia 6 grudnia 2016 roku do placówki przy ulicy Armii Krajowej 12 zawitał niezwykły gość Św. Mikołaj.

Od samego rana dzieci nie mogły doczekać się miłego gościa. Dzieci w tym  dniu, same wyglądały jak małe mikołaje ponieważ ubrane były w tym dniu wyjątkowo - "mikołajkowo". Gdy tylko pojawił się w drzwiach niecodzienny gość na wszystkich buziach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego dziecka paczkę pełną łakoci, a dla poszczególnych  grup piękne zabawki, które miał ukryte w wielkim worze. Dzieci przywitały go programem artystycznym - były wiersze, piosenki oraz wspólna zabawa z mikołajem. Na koniec spotkania każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Dzieci z ogromną radością pożegnały Mikołaja i zaprosiły go na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.