Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu na Chmielowskiego

Jak co roku przedszkolaki świętowały dzień Mamy i Taty. W dniach 30-31 maja dzieci z wszystkich grup słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce które tak wiele rozumie i wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, taneczne i wokalne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły rodzicom upominki a w zamian za to rodzice poczęstowali swoje pociechy cukierkami. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy Przedszkola składają również wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz radosnych chwil w życiu.