Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W FILII NR 2 PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO W RADZYNIU

24 listopada przedszkolaki z Filii nr 2 Przedszkola Miejskiego hucznie świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyprowadziły do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół. Nauczycielki z każdej grupy przygotowały różnorodne zabawy z udziałem misiów. Przedszkolaki przedstawiały swoje misie i opowiadały od kogo je dostały. Dzieci zapoznały się z historią tego święta i wyruszyły w muzyczną podróż dookoła świata z najsłynniejszymi misiami: Uszatkiem, Puchatkiem, Coralgolem, Paddingtonem, Balu, Yoggim, Gumisiami i wieloma innymi misiami. W programie było również misiowe kino. Imprezę zakończyła degustacja tego co wszystkie misie lubią najbardziej – słodkiego miodku. Dzieci na długo zapamiętają tę wspaniałą i emocjonującą przygodę.