Wizyta Przedszkolaków w zakładzie Dr. Gerard w Radzyniu Podlaskim

W piątek dzieci z grupy IV z przedszkola na Reja wraz z wychowawczynią Jolantą Ponikowską wybrały się z wizytą do Zakładu produkcyjnego „Dr. Gerard” w Radzyniu Podlaskim.

Pani Ewa Kalicka, mama naszego przedszkolaka Dawida, oprowadziła nas po zakładzie produkującym ciastka.  Dzieci z zaciekawieniem oglądały specjalne maszyny do wyrobu ciastek oraz poznały linię produkcyjną ich powstawania. Ale pycha! Na zakończenie wizyty wszystkie przedszkolaki podziękowały pracownikom. Do przedszkola wróciliśmy nie tylko pełni wrażeń,ale także z dużymi paczkami przeróżnych ciasteczek.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Kalickiej  i wszystkim pracownikom” Dr. Gerard” za okazaną gościnność, smaczny poczęstunek i bardzo miłą atmosferę.