ŚWIĄTECZNE WSPOMNIENIA

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami.

Również w przedszkolu przy ulicy Reja już od początku grudnia rozpoczęte zostały przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Poprzez realizacje tematyki kompleksowej związanej ze świętami, dzieci pogłębiały swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. W czasie zajęć przedszkolaki uczyły się wybranych kolęd, wierszy, tańców a także  przygotowywały ozdoby choinkowe. Uwieńczeniem tego wszystkiego były świąteczne spotkania z rodzinami dzieci, które w poszczególnych grupach miały różne formy (kolędowanie, jasełka, warsztaty plastyczne). Zapraszamy do fotorelacji  z przedszkolnych uroczystości.