Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Kraina rumianku”

Obchody „Dnia Dziecka” zostały zakończone wycieczką „Jedyneczki” do Hołowna – „Krainy rumianku”

Dzieci oprócz zabaw na świeżym powietrzu , delektowaniem się kiełbaskami prosto z ogniska, brały udział w warsztatach edukacyjnych. Poprzez zabawę poznawały dawne zajęcia domowe. Miały okazję prać na tarze, maglować, prasować starym żelazkiem z „duszą” – dosłownie i w przenośni . Wiele radości sprawiło im dojenie krowy, lepienie z gliny, wyrabianie cegły, robienie glicerynowych mydełek.
Nowe doświadczenia dostarczyły dzieciom wiele wiedzy a być może pozwoliły na odkrycie nowych pasji.
W doskonałych nastrojach , pełni nowych wrażeń wróciliśmy późnym popołudniem do przedszkola. Był to czas spędzony bardzo twórczo i radośnie.