Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Edukacji Narodowej!!!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta akademia.
Grupa „Misie”, która została przygotowana do występu przez nauczycielki – Panie Agnieszkę Szczepaniuk i Agnieszkę Kowalczyk podziękowała tańcem, śpiewem i recytacją wierszy wszystkim pracownikom „Jedyneczki”.
Swoje umiejętności taneczne zaprezentowała również grupa „Słoneczek”. W tańcu „Rigga dring dong” dzieci złożyły podziękowania nauczycielom jak i wszystkim pracownikom oświaty. Przedszkolaki zostały przygotowane przez nauczycielki Panie – Joannę Lewartowską i Martę Skowron.
Uroczystość dostarczyła pracownikom wielu wzruszeń i stała się motywacją do dalszego wykonywania swojego zawodu jak i czerpania satysfakcji ze swojej pracy.
Przedszkole „Jedyneczka” składa wszystkim pracownikom oświaty jak najlepsze życzenia – cierpliwości, wytrwałości oraz wielu sukcesów zawodowych.