Pasowanie na przedszkolaka

Dzisiaj najmłodsza grupa naszego przedszkola - „Motylki” uroczyście obchodziła święto „Pasowania na przedszkolaka”.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności , które nabyły w ciągu dwóch miesięcy pobytu w przedszkolu. Nie zabrakło recytacji wierszyków, tańców i przedszkolnych piosenek.
Tym samym „Motylki” udowodniły , że w pełni zasługują na miano przedszkolaka. Po złożonej obietnicy, zobowiązującej do bycia wzorowym „Motylkiem” Pani Dyrektor Anna Niewęgłowska dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał książkę i dyplom pasowania.
Serdecznie witamy „Motylki” w naszej społeczności „Jedyneczki” i życzymy dzieciom wspaniałej przygody.