Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

11 listopada

Jutro Narodowe Święto Niepodległości, a już dzisiaj w naszym przedszkolu było bardzo świątecznie. "Jedyneczka" przystąpiła do akcji "Szkoła do hymnu 2021".
Wszystkie grupy w swoich salach o godzinie 11.11 odśpiewały hymn "Mazurka Dąbrowskiego". Słychać było pieśni patriotyczne, dzieci poznawały historię naszego kraju, symbole narodowe, prezentowały wykonane flagi recytowały wiersze, oglądały filmy edukacyjne o symbolach narodowych. Najstarsza grupa „Słoneczka” zatańczyła „ krakowiaka”, którego specjalnie nauczyła się na ten wyjątkowy dzień.
Dzisiaj każdy przedszkolak dowiedział się czym jest patriotyzm i ma świadomość, że on też może być patriotą poprzez bycie wzorowym przedszkolakiem.