Dzień Edukacji Narodowej.

14 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu DEN, na którym gościliśmy burmistrza naszego miasta Pana Jerzego Rębka.
O oprawę artystyczną uroczystości zadbały Panie Ewa Kozłowiec i Joanna Lewartowska, które doskonale przygotowały do występu grupę „Stokrotek”.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne czym dostarczyły wszystkim pracownikom i zgromadzonej publiczności wiele wrażeń artystycznych.
Zgodnie z tradycją nie zabrakło życzeń dla pracowników oświaty od dyrektora naszego przedszkola Pani – Anny Niewęgłowskiej.
Spośród nagród rozdanych nauczycielom szczególne znaczenia miało wręczenie nagrody „ Burmistrza miasta Radzyń Podlaski” dla wieloletniej i doświadczonej nauczycielki Pani Elżbiety Paszkowskiej.
Przedszkole Miejskie nr 1 składa wszystkim pracownikom oświaty wszelkiej pomyślności , satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.