Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada – w rocznicę urodzin Walta Disney'a. Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci jak i dorosłych - bajki bowiem są świetnym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami. Przedszkolaki tego dnia przebrały się za swoje ulubione postaci z bajek. Było radośnie, wesoło i kolorowo. Została zorganizowana rewia mody na której każdy z dumą prezentował swoje przebranie. Towarzyszyło wszystkim dużo emocji oraz dumy z prezentowanych przez siebie strojów. Nie zabrakło również zagadek dotyczących bajek. Na koniec odbyła się mini dyskoteka, na której wszystkie przedszkolaki bawiły się przy najbardziej ulubionym dziecięcym repertuarze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie przepięknych przebrań bajkowych postaci.