Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

11 listopada

W związku z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia. Wszystkie grupy przedszkolne oddając czesc naszej ojczyźnie zaprezentowały się w patriotycznych wierszach, piosenkach i tańcach ludowych. Nie mogło zabraknąć hymnu, który w ramach akcji ministerialnej #Szkoładohymnu został odśpiewamy o godzinie 11:11. Nie zapomnieliśmy też o pozostałych symbolach narodowych budujących tożsamość narodową skrojonych na miarę dziecka w wieku przedszkolnym.
Zapraszamy jutro wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami do udziału w obchodach 11listopada w naszym mieście i umieszczanie zdjęć w komentarzach pod postem. Dla wszystkich małych patriotów, którzy opublikują swoje fotografie czekają miłe niespodzianki.