JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pradzyn/domains/przedszkoleradzyn.kylos.pl/public_html/images/2023/wycieczka.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2023/wycieczka

Wycieczka do Siedlec

15 listopada dzieci z grup „Stokrotki” i „Jagódki:”, wybrały się na wycieczkę autokarową do Siedlec. Miały okazję na żywo obejrzeć przepiękny i wartościowy spektakl pt: „Królik Edward”, mówiący o uczuciach, przeżywanych emocjach i prawdziwej przyjaźni. Był to bardzo emocjonujący i wyjątkowy czas dla wszystkich dzieci. Po spektaklu odwiedziły salę zabaw „Madar”, gdzie zabawom dzieci i ich radości nie było końca. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

{gallery}2023/wycieczka{/gallery}