Drużyna Starszoharcerska "Taka Paka" - działająca przy I LO w Radzyniu Podlaskim

Jednym z celów wychowania przedszkolnego jest kształtowanie u dzieci poczucia przynależności narodowej, oraz postawy patriotycznej. Dlatego od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu. Dzisiaj naszą grupę odwiedzili niecodzienni goście - drużynowa Anna Zabielska i harcerki 7. Drużyny Starszoharcerskiej "Taka Paka" - działającej przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Zaprezentowały dzieciom w sposób bardzo ciekawy lekcję patriotyzmu, przygotowując ciekawe zabawy, pląsy, zabawy plastyczne. Podczas spotkania dzieci w strojach odświętnych zaśpiewały piosenkę patriotyczną, recytowały wiersze i zatańczyły taniec "Krakowiak"
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas !!!