PGE -

Dzisiaj w grupie „Motylki” gościliśmy rodzica naszego wychowanka – Pana Jarosława Kwaska. Pan Jarek pełni funkcję prezesa PGE i tym samym dzięki jego odwiedzinom, dzieci nauczyły się bezpiecznego i umiejętnego korzystania z elektryczności i urządzeń elektrycznych. Został poruszony również temat energii odnawialnej, jej zastosowania i możliwości.
Spotkanie z tatą Konradka było dla dzieci bardzo wartościowym doświadczeniem, które jednocześnie sprawiło przedszkolakom mnóstwo przyjemności. Ponadto na koniec spotkania wszyscy zostali obdarowani upominkami.
Grupa „Motylki” składa Panu Jarosławowi Kwaskowi serdeczne podziękowania za poświęcony czas i przekazanie treści edukacyjnych w sposób bardzo przystępny i atrakcyjny.