There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2023/konkurs

Konkurs plastyczny "Moje emocje w krainie bajek".

Mamy wielką przyjemność poinformować, że został już rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Moje emocje w krainie bajek”. Został on zorganizowany dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i ich rodziców.
Konkurs plastyczny był jednym z działań profilaktycznych mającym na celu rozwijanie u dzieci zdolności do rozpoznawania i kontrolowania emocji oraz wyrażania ich w zdrowy sposób.
Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników przelane na papier. A było co oglądać bo na konkurs wpłynęło 23 prace.
Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!
Po długich naradach Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
1 miejsce: Ada Piątek- grupa „Kaczuszki”
2 miejsce: Zuzanna Chmielarska - grupa „Jagódki”
3 miejsce: Maja Krzewicka - grupa „ Jagódki”
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

{gallery}2023/konkurs{/gallery}