Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Baśniowe spotkanie autorskie

Baśniowe spotkanie autorskie

Dzisiaj grupy "Ananaski" i "Kaczuszki" zostały zaproszone do Parku Miejskiego na "Baśniowe spotkanie" z Panem Mateuszem Świstakiem, pisarzem, opowiadaczem i autorem bloga basnienawarsztacie.pl.
Spotkanie dzięki sile naszej wyobraźni i fascynującym opowieściom Pana Mateusza zabrało nas w niezwykłą baśniową podróż. Ponadto przedszkolaki obejrzały z ogromnym zaciekawieniem przedstawienie przygotowane przez grupę teatralną "Fruwadełka".
Impreza została zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzyniu Podlaskim. Serdecznie dziękujemy organizatorom, Panu Mateuszowi oraz aktorom grupy teatralnej za wspaniałą zabawę, dzięki której doświadczyliśmy bardzo interesujących rzeczy.