Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Obchody Dnia Dziecka nasze przedszkole rozpoczęło już dwa dni wcześniej.
Dzieci spędziły czas tak jak lubią najbardziej. Było mnóstwo wspaniałej, spontanicznej zabawy. Wesoły klaun z wielkim sukcesem porwał wszystkie przedszkolaki do wielkiej dziecięcej imprezy. Ekspresja artystyczna została rozładowania poprzez rysunki tradycyjnymi kredkami i kredą. Największą atrakcję stanowiła jednak wielka dmuchana zjeżdżalnia, na której przedszkolaki oddały się prawdziwym dziecięcym szaleństwom.
Składamy serdeczne podziękowania Mania Zjeżdżania za stworzenie naszym wychowankom możliwości fantastycznej, niezapomnianej zabawy.
Wszystkim dzieciom składamy życzenia - wielu radości i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń.