Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Piękne przedstawienie, a cel jeszcze piękniejszy ”

W piątek 24 lutego 2017 r. nasze przedszkolaki miały możliwość obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez Teatr Hokus-Pokus działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej.

Mimo tego, że bajka „Kopciuszek” jest znana wszystkim dzieciom, były one zachwycone. Jak same mówiły wszystko było piękne począwszy od stroi, dekoracji, aż po muzykę i oczywiście grę aktorską. Teatrzyk wywarł na dzieciaczkach ogromne wrażenie czego potwierdzeniem były ich rozmowy trwające przez cały dzień pobytu w przedszkolu. Rzeczywiście był wyjątkowy, jak i cel, który przyświecał przy wystawianiu go.  Wydarzenie było okazją do wsparcia Oli, nauczycielki SOSW, walczącej z chorobą nowotworową.