Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„ Piracki festyn przedszkolaka”

Przedszkole Miejskie w Radzyniu Podlaskim po raz kolejny zorganizowało  wielką imprezę -„ Piracki festyn przedszkolaka”, na którą zaproszone były wszystkie dzieci z miasta i okolic wraz z rodzicami.

Festyn odbył się w sobotę 24 czerwca 2017 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 na polance w Parku Miejskim

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi,  spędzania czasu miło i aktywnie, wzmocnienia więzi emocjonalnej rodziny a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.  Celem,  było  również stworzenie okazji  aby rodzice z wszystkich placówek mieli możliwość poznać się nawzajem, a dzieci bawić się  i nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami. Festyn był również świetną okazją dla maluchów, które dopiero rozpoczną przedszkolną edukację, aby pod opieką mamy i taty poznać, nauczycieli oraz nowych kolegów i koleżanki

 Organizatorzy zapewnili wiele atrakcjami między innymi:   występy artystyczne dzieci,  Zumba kids -  prowadzona przez Pawła Jabłońskiego , konkurencje sportowe, malowanie twarzy, różne zajęcia prowadzone przez animatorów, ale przede wszystkim uwielbiane przez dzieci dmuchane zamki i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy przygotowali również coś dla ciała, a mianowicie kiełbaski z grilla  oraz ciasto, które można było nabyć w kawiarence „ Mufinka”

Serdecznie dziękujemy  wszystkim „Przyjaciołom przedszkola”, którzy pomogli w zorganizowaniu  tej wspaniałej imprezy. Są to:

 • Pani Grażyna Dzida – dyrektor ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
 • Pan Henryk Hałajko 
 • Pan Jerzy Woźniak -  prezes PEC Radzyń Podlaski
 • Pan Antonii Suszek – prezes PSS „ SPOŁEM’” w Radzyniu Podlaskim
 • Pan Łukasz Rębek
 • Pani Jolanta Niewęgłowska właścicielka sklepu papierniczego APOL
 • Pani Lucyna Kulik – Księgarnia „ EDUCO”
 • Pan Marcin Snuzik – LCIT Lublin
 • Pan Grzegorz Demucha – instruktor tańca
 • Pan Paweł Jabłoński – instruktor tańca
 • Pan Paweł Świć – właściciel Szkoły języka angielskiego „ Helen Dorn” w Radzyniu Podlaskim
 • Spółdzielcza Mleczarnia „ SPOMLEK”
 • Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim
 • PSB Mrówka w Radzyniu Podlaskim
 • Pan Henryk Korolczuk
 • Pan Tomasz Dzida

oraz Rodzicom – wszystkim Mamom za przygotowanie przepysznych ciast oraz tatusiom Panu Skubiszowi K. , Frankowiczowi,  Tarkowskiemu, Ratajczykowi M., Rola M, Mazurek J. , którzy sami zgłosili się do pomocy przy organizacji festynu.

A teraz zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć.