Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

XIII Olimpiada Przedszkolaka za nami

Już po raz XIII dla najmłodszych zorganizowano Olimpiadę Przedszkolaka, której w tym roku towarzyszył symbol Kubusia Puchatka.
Dzieci powitał inicjator imprezy, organizator – Bogdan Fijałek, który już od 13 lat sprawia, że zawsze w okresie Dnia Dziecka, najmłodsi pod opieką dorosłych mogą brać udział w przygotowanych dla nich zmaganiach.

Oficjalnego otwarcia dokonał zastępca burmistrza Tomasz Stephan, który zebranym maluchom życzył miłej zabawy i wytrwałości w pokonywaniu przygotowanych wyzwań.

Rodzice nie szczędzili pochwał organizatorom. - To świetna inicjatywa. Dobrze, że w Radzyniu są ludzie, którym się chce i myślą o najmłodszych. Oby więcej tego typu akcji.
Organizatorami XIII Olimpiady Przedszkolaka byli: Urząd Miasta w Radzyniu Podlaski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Radzyński Ośrodek Kultury, I Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. Sponsorem głównym była firma Gerard.