Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Sercem za serce podziękuję dziś"

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,
bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to co w nim najlepszego ,
cudzym dzieciom”
D. Beisser

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony corocznie dnia 14 października to święto wszystkich pracowników oświaty.


Z tej okazji już w piątek    - 13 października w Naszym Przedszkolu przy ulicy Armii Krajowej odbyła się uroczystość, na której obecni byli nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, Na twarzach wszystkich zebranych pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej.
Ten radosny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym wychowankom , którzy w pięknie udekorowanej sali zaprezentowali dla wszystkich zebranych, specjalnie przygotowany na tę okazję występ mający na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

Dzieci podziękowały wszystkim za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, za trud, cierpliwość i miłość.
Za swój piękny występ nasi podopieczni nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz słodyczami, które wręczyła im Pani Dyrektor.Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor złożyła wszystkim ciepłe życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące.

Ale to nie był koniec niespodzianek przygotowanych na ten dzień. W godzinach popołudniowych w Filii Nr 2 przy ulicy Reja 2  spotkali się pracownicy wszystkich placówek. Zostaliśmy zaproszeni na część artystyczną przygotowaną przez dzieci z grupy VI pod kierunkiem Pań Jolanty Ponikowskiej i Igi Szczęśniak. Na części artystycznej obecni byli również rodzice dzieci . Były wiersze, piosenki i tańce oraz zostało odśpiewane uroczyście „sto lat” .

Paniom Dyrektor Annie Fijałek i Pani wicedyrektor Jadwidze Napłoszek wręczono ogromne bukiety kwiatów w podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwej drogi, okazywane wszystkim serce oraz za uśmiech który otwiera serca i umysły.
Po występach w sali obok Pani Dyrektor wręczyła Nagrody dyrektora oraz podziękowania za wzorową pracę pracownikom.