Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Piszemy list do królowej Wielkiej Brytanii – Elżbiety II"

Takim tematem zakończono listopadowe zajęcia z języka angielskiego, pod kierunkiem nauczycielki p. Moniki Zawada.

Było to szczególne hasło, bowiem pozwoliło przedszkolakom bliżej poznać jedną z najsławniejszych rodzin na świecie, dynastię Windsorów. Ciekawość dzieci była tak duża, iż z chęcią poparli propozycję napisania listu do samej królowej Elżbiety II.

Dlatego też w ostatnim tygodniu miesiąca przedszkolaki z pomocą nauczycielki języka angielskiego napisali list, w którym opisują siebie, swoje zainteresowania oraz w skrócie opowiadają o Radzyniu Podlaskim. Całość zakończona jest życzeniami składającymi na ręce królowej Elżbiety II z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Do listu dołączone zostały portrety przedstawiające członków Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

List został wysłany, a my z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedź.