Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wizyta przedszkolaków z Filii Nr 1 w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Filii nr 1  w ZSP powitała  Pani  Barbara Zaniewicz - zastępca dyrektora.

Pierwszym punktem spotkania była wizyta w pracowni fryzjerskiej. Uczennice technikum fryzjerskiego zrobiły przedszkolakom przepiękne fryzury.Dzieci otrzymały również upominki i słodki poczęstunek.
Kolejnym punktem wizyty była pracownia gastronomiczna. Dzieci zapoznane zostały ze sprzętami kuchennymi. Wykazały się dużą wiedzą w rozwiązywaniu zagadek kulinarnych. W nagrodę otrzymały samodzielnie udekorowane  pyszne babeczki.  W pracowni biologicznej dzieci poznawały świat pod mikroskopem. Z wielkim zainteresowaniem oglądały skrzydło motyla, dżdżownicę i cebulę. W pracowni chemicznej obejrzały pokaz przygotowany przez Panią Anetę Kondraciuk. 
 Następnie dzieci odwiedziły halę sportową. Miały tam możliwość wykazania się swoją  sprawnością fizyczną, w różnych zajęciach sportowych, prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Na zakończenie otrzymały drobne upominki. W końcowej części pobytu przedszkolaki odwiedziły bibliotekę. Oglądały tam ciekawe książki i kolorowały obrazki. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone, radosne i chętne do nauki.