Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Przedszkolaka w Filii Nr 1

W środę 20 września  miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, nie tylko u nas w Przedszkolu  Miejskim Filia Nr 1, ale w każdym przedszkolu w Polsce.

Od rana wszystkie media – radio, telewizja  informowały nas o Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka. Nasze przedszkole także przygotowało się do tej uroczystości. W tym dniu we wszystkich salach  udekorowanych wielobarwnymi balonami rozbrzmiewał Hymn Przedszkolaka. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach: tańczyły przy akompaniamencie piosenek ,uczestniczyły w konkursach tanecznych i zręcznościowych . Zadowolone  maluchy z grupy ,,Motylki’’ wraz z nauczycielkami bawiły się chustą animacyjną wprawiając ją w ruch i ucząc się współpracować przy zabawie. Słodką niespodziankę – tort (nad którą trzeba było troszkę popracować) przygotowały dzieci z grupy Dinozaury wraz ze swoją wychowawczynią Panią Krysią Ochnio. Tort zrobiony przez Dinozaury smakował wyśmienicie. Tego dnia nie zabrakło w przedszkolu dobrej zabawy, drobnych upominków, które przygotowała p. Dyrektor Anna Fijałek. Wspólnie z zastępcą burmistrza Tomaszem Stephanem, złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom . Ciepłych słów nie zabrakło także od Burmistrza  Miasta Jerzego Rębka,  który życzył dzieciom samych pogodnych dni. Życzenia te przekazał dzieciom zastępca burmistrza.

     Za wspaniały udział dzieci otrzymały baloniki i odznaki przedszkolaka. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.