Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Święta zbliżają się wielkimi krokami.

Od 1 grudnia rozpoczął się kiermasz bożonarodzeniowy w przedszkolu. To już tradycja, kiedy mogliśmy zorganizować takie przedsięwzięcie dzięki współpracy rodziców i pracowników przedszkola. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in.: choinki z piórek, makaronu, stroiki, aniołki, bombki itp. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców, które zostaną wykorzystane na potrzeby przedszkola oraz rozwijanie indywidualnych zdolności i zainteresowań dzieci. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się i uczestnictwa w naszym kiermaszu.

Bardzo dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom jak i nabywcom tak niepowtarzalnych ozdób.