Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Dziecka w Filii Nr 1

Święto wszystkich dzieci jest najbardziej wyczekiwanym przez przedszkolaków dniem w roku. Z tej okazji na dzieci z Filii Nr1 Przedszkola Miejskiego czekało mnóstwo atrakcji.

Zaczęło się bardzo ciekawie. Panie nauczycielki z poszczególnych grup w interesujących strojach recytowały wiersze. Radość dzieci była ogromna, a na widowni często dało się słyszeć śmiech i oklaski. W tym radosnym dniu na placu przedszkola odbyły się również zabawy muzyczno - taneczne i zawody zręcznościowo - sportowe. Nie zabrakło również drobnych prezentów i dyplomów za udział w zawodach sportowych. Dzień Dziecka dostarczył dzieciom wiele emocji i wrażeń, a z twarzy ich nie znikał uśmiech.