Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Przedszkolaka w Filii Nr 1

Wtorek, 20 września 2016 roku... w wielu przedszkolach w całej Polsce rozlegnie się wesoły gwar, śmiech i słowa śpiewanego przez dzieci ,,Hymnu Przedszkolaka". W tym dniu również w Przedszkolu Miejskim Filia nr I uroczyście obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzisiaj wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Z tej okazji pani dyrektor Anna Fijałek złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom i wręczyła słodką niespodziankę. Specjalnie na tę uroczystość przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Za wspaniały udział otrzymały baloniki i odznaki przedszkolaka. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń,
uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Rodzicom gratulujemy cudownych pociech.