Niezapomniane wrażenia…. sztuka przez duże ,,S’’ inscenizacja bajki ,,Kopciuszek’’ w wykonaniu teatru ,,Hokus-Pokus’’

Bajka o Kopciuszku jest znana i bardzo lubiana przez dzieci. 24 lutego 2017 r, przedszkolaki z Filii nr I, grupy I i II obejrzały tą bajkę w mistrzowskim wykonaniu aktorów teatru ,,Hokus-Pokus’’.

Gra aktorska, efekty dźwiękowe,  wspaniałe stroje i scenografia  dostarczyły naszym przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń. Wyjątkowe przedstawienie było również okazją do wsparcia leczenia pani Oli, nauczycielki  Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim, która walczy z chorobą nowotworową.

Dziękujemy naszym wychowankom, rodzicom którzy włączyli się w tak szczytną akcję. Warto uwrażliwiać na potrzeby innych, uczyć empatii, a przede wszystkim , że wspólnie możemy więcej.