(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzień Mamy i Taty w grupie „Muchomorków” z Przedszkola na Rej

Uroczystość Dnia Mamy i Taty jest jedną z najważniejszych uroczystości w przedszkolu.

Jest to spotkanie, któremu towarzyszą niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma ze swoich pociech, które z taki wielkim zaangażowaniem przedstawiają najlepiej jak potrafią wiersze, piosenki i tańce specjalnie przygotowane na tą okazję przez wychowawczynie grupy Panią Grażynę Korneszczuk i Panią Magdalenę Oleksiej.

Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom wykonane samodzielnie prezenty. Mama Oliwii Pani Aneta Korniluk przedstawicielka trójki grupowej przygotowała słodki poczęstunek dla rodziców za co szczególnie dziękujemy.

 Wszystkim Rodzicom z okazji majowego Dnia Mamy i czerwcowego Dnia Taty życzymy wielu radości, zadowolenia z dzieci i spełnienia marzeń.

Magdalena Oleksiej