(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„ Wszystkie Dzieci nasze są” - Dzień Dziecka w Przedszkolu na Reja.

W dniu 4 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.

Właśnie wtedy przedszkole zorganizowało dla najmłodszych zabawę z mnóstwem atrakcji. Już od samego rana było bardzo wesoło. Tuż po śniadaniu zgromadziliśmy się na placu zabaw, gdzie czekały na nas niespodzianki. Na samym początku naszej imprezy odwiedziła nas Pani Dyrektor Anna Fijałek, która złożyła naszym przedszkolakom serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz podarowała nam nowe zabawki. Do życzeń dołączyła również Pani Kierownik Grażyna Korneszczuk. Oprawę muzyczną i zabawę przygotowały : Pani Magdalena Oleksiej, a w rolę prowadzącej wcieliła się  Pani Zofia Ochnio. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Każde dziecko miało możliwość realizowania swojego talentu muzycznego  na placu przedszkolnym przy dużej publiczności przedszkolnej.
Następnie przystąpiliśmy do konkurencji sportowych w których wszystkie dzieci brały chętnie udział. Końcowym etapem zabaw było wręczenie wszystkim dzieciom słodkiego upominku w postaci lodów.

Pełni wrażeń, emocji, radości, zadowolenia wróciły do swoich sal.

 Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń , rozwoju swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu życzą: Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola Miejskiego w Radzyniu Podlaskim.

Magdalena Oleksiej