(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Motylki świętują Dzień Mamy i Taty”

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.W Przedszkolu Miejskim przy ulicy Reja 14 czerwca  był dla naszych „Motylków” wyjątkowy. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Mamy i Dzień Taty. Wystrojone maluszki powitały swoich rodziców wierszem i piosenką specjalnie przygotowaną na tą uroczystość. Małe przedszkolaki miały okazję popisać się znajomością wierszy i piosenek o Mamie i Tacie. Rodzice ze wzruszeniem oglądali występy swoich dzieci. Uwieńczeniem występu były gromkie brawa.

 Na zakończenie naszego spotkania dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

 Magdalena Oleksiej