Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

" Kotki" z Filii Nr 2 w Fikolandzie

 W dniu 27.10.2016 grupa 4 - latków "Kotki"z Przedszkola Miejskiego Filii Nr 2 była na wycieczce w sali zabaw "Fikoland" w Parczewie.

Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja  grupy, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Dwie godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Dzieci były zachwycone nowo poznanym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.