(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Kubusie" zwiedzają Komendę Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim

Dnia 7 czerwca nasze przedszkolaki miały okazję porozmawiać z policjantami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy.
Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku komendy, odwiedziły dyżurkę, gdzie mogły z bliska przyjrzeć się pracy dyżurnego, który przyjmuje zgłoszenia od mieszkańców Radzynia i okolic. Zobaczyły również m.in areszt, gabinet komendanta, czy strzelnicę, która wywarła na dzieciach ogromne wrażenie. Wielką frajdą było spędzenie kilku minut w radiowozie policyjnym z włączonymi sygnałami dźwiękowymi. Przy okazji odwiedzin przedszkolaki wysłuchały pouczającej pogadanki na temat bezpiecznych wakacji.
Serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim oraz mł. asp. Piotrowi Woszczakowi za miłe i interesujące spotkanie.