(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Dzieci żegnają przedszkole

"Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat
i krótkie spodnie w kratkę.
Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr,
A w buzi czekoladkę."
Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. 
Dzieci przygotowały uroczystości pożegnalne, na które zostali zaproszeni rodzice. Przedszkolaki pod opieką swoich nauczycieli przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Były wiersze, tańce i piosenki. Dzieci nie zapomniały również podziękować swoim rodzicom za ich miłość i okazywaną troskę. Naszych absolwentów wierszem i piosenką pożegnali ich młodsi koledzy. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie nagród przez Panią Dyrektor Annę Niewęgłowską, która dziękując za piękne przedstawienie życzyła dzieciom samych sukcesów w szkole. Specjalne podziękowania zostały skierowane również do rodziców. Szczególnie podkreślono ich zaangażowanie w życie naszej społeczności przedszkolnej.
 
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – powodzenia w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.