Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Chemiczne eksperymenty

Chemiczne eksperymenty

Dzieci „Jedyneczki” wzięły dzisiaj udział w warsztatach molekularnych, które zostały w bardzo atrakcyjny sposób przeprowadzone przez Bajkowe laboratorium
Dzięki zabawom badawczym, doświadczeniom i eksperymentom, w których brały aktywny udział dowiedziały się czym jest suchy lód, ciekły azot. Delektowały się pysznymi lodami, które samodzielnie wykonały. Podziwiały piękno zamrożonych róż, upajały się zapachami mrożonych owoców. Natomiast dymiące „smocze” chrupki wywołały wiele radości i śmiechu. Trudno opisać wszystkie zabawy badawcze.
Warsztaty niewątpliwie zainspirowały dzieci do poznania zjawisk zachodzących w otaczającym świecie. Dostarczyły oprócz ogromnego ładunku wiedzy, wiele radości i zachwytu nad pięknem zjawisk przyrodniczych.