Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

W ubiegłym tygodniu w grupach: „Krasnale”, „Kaczuszki”, „Stokrotki” odbyły się warsztaty wielkanocne . Rodzice mieli niecodzienną okazję podziwiać swoje dzieci podczas krótkich części artystycznych. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności nie tylko w tańcach ludowych, ale również w tańcach do utworu muzyki poważnej Vivaldiego „Wiosna”. Dla podtrzymania tradycji wielkanocnych nie mogło zabraknąć piosenek i wierszy o tematyce świątecznej. Rodzice brali również udział we wspólnych zabawach, podczas których wykazali się dużą kreatywnością. Kwintesencją warsztatów było wykonanie stroików wielkanocnych, które na pewno staną się dekoracją nie jednego stołu wielkanocnego.