WARSZTATY WIELKANOCNE DLA RODZCÓW

Święta Wielkanocne, są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazać młodszym pokoleniom.

Tuż przed Wielkanocą w Przedszkolu Miejskim przy ulicy Armii Krajowej w Radzyniu Podlaskim, w trzech grupach wiekowych odbyły się warsztaty dla rodziców.

W grupie II „Kaczuszki”, spotkanie  rozpoczęło się krótkim programem artystycznym i złożeniem rodzicom  życzeń  świątecznych. Następnie w wesołej ,  ciepłej  i  rodzinnej atmosferze ozdabiałyśmy, upieczone wcześniej przez mamy babeczki wielkanocne. Efektem tych starań były piękne, fantazyjne i apetyczne babeczki. Dzieci  z grupy IV Motylki , wraz z rodzicami wykonały kartki świąteczne, tematem przewodnim były kartki z  mozaikową pisanką. Dzięki twórczym pomysłom Rodziców i Dzieci każda kartka była inna i wyjątkowa. W powietrzu czuć było już atmosferę zbliżających się świąt.

Zarówno Dzieci jak i Rodzice wykazali się dużą kreatywnością, inwencją twórczą i chęcią do podejmowania nowych wyzwań - wykonania kartki dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych w ramach akcji „Znajdź w sobie anioła”.

Miła atmosfera, brak pośpiechu, bliski kontakt  - to wszystko sprawiło, że wspólnie spędzony czas minął stanowczo za szybko…

Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom, oraz dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wiemy, ze jesteście bardzo zajęci, ale mimo wszystko przychodzicie....tacy RODZICE to Skarb:)